0 800 307 555
0 800 307 555
Експорт

Експорт даних

Використання наших програм з експорту даних дозволить Вам, зі сторінок Вашого сайту, оперативно інформувати користувачів Internet про стан та тенденції фінансових ринків.

Умови використання експорту наших даних:

  • наявність гіперпосилання на сайт finance.ua;
  • використання лише на www-ресурсах.

Будь-яке інше використання наших даних категорично заборонене.

Валютні інформери - невеликі інформаційні блоки з відображенням курсів валют, які можуть бути вставлені в html-код сайта для підвищення його інформативності. Доступні графічні інформери з офіційним курсом валюти НБУ і готівковим курсом валюти в регіоні, а також новинка – програмний інформер з курсами основних валют в регіоні в розрізі банків і ПОВ.

RSS 2.0 - міжнародний формат, спеціально створений для трансляції даних з одного сайту на іншій. Використовуючи експортний файл новин в RSS-форматі , можна розмістити на своєму сайті обновлювані автоматично заголовки, анотації новин від FІNANCE.UA і зображення до них.

Finance XML-RPC - Система безпосереднього доступу до фінансової інформації сервера Finance.ua. В основі системи лежить технологія XML-RPC - технологія виклику віддалених процедур з використанням протоколу HTTP і XML. Доступ до Finance XML-RPC платний.

Finance XML/JSON - безкоштовні XML та JSON джерела фінансових даних.