Експорт готівкових курсів валют в Україні по XML/JSON


Пропонуємо вам скористатися нашими безкоштовними джерелами даних у форматі XML і JSON для отримання курсів обміну готівкових валют в Україні. Ця зручна послуга буде надзвичайно корисна:

  • інтернет-магазинам, для переведення цін на товари та послуги за актуальними в їх регіонах курсами валют;
  • сайтам і порталам, для підвищення інформативності власного контенту;
  • аналітичним програмам і веб-сервісам, для використання у своїх внутрішніх розрахунках і перетвореннях.

Звертаємо вашу увагу на те, що джерела оновлюються кожні 10 хвилин і містять найбільш актуальну інформацію – останні встановлені на поточний момент курси валют в банках і ПОВ України. Дата останнього оновлення джерела вказана в джерелі.

Джерела містять курси купівлі і продажу всіх валют всіх банків і ПОВ України, які розміщують цю інформацію на порталі Finance.ua.

Банки і ПОВ в джерелах прив’язані до міст і регіонів (областей України), що дає можливість після обробки отримувати вибірки даних у певних містах/регіонах України, розраховувати власні інтегральні показники.

Для кожного Банку або ПОВ у джерелах вказано контактний номер телефону, адресу, місто, регіон і посилання на повний опис організації в нашому «Довіднику організацій».

Для зменшення обсягу даних джерел валюти, міста, регіони і типи організацій представлені у джерелі індексами. Довідники, що задають відповідність індексів, які використовуються, їх повним назвам, також містяться в джерелах даних.

Адреси джерел курсів готівкових валют:

!

Єдиною та обов’язковою вимогою для використання даного сервісу є наявність посилання на FІNANCE.UA, з гіперпосиланням на сторінку https://finance.ua/ru/currency, не закритого для індексації пошуковими системами.

В Контексті Finance.ua