Експорт готівкових курсів металів в Україні по XML/JSON


Пропонуємо вам скористатися нашими безкоштовними джерелами даних у форматі XML і JSON для отримання цін купівлі і продажу готівкових банківських металів в Україні. Ця зручна послуга буде надзвичайно корисна:

  • сайтам і порталам, для підвищення інформативності власного контенту;
  • аналітичним програмам і веб-сервісам, для використання у своїх внутрішніх розрахунках і перетвореннях.

Звертаємо вашу увагу на те, що джерела оновлюються кожні 10 хвилин і містять найбільш актуальну інформацію – останні встановлені на поточний момент ціни купівлі та продажу банківських металів в банках України. Дата останнього оновлення джерела вказана в джерелі.

Джерела містять ціни купівлі і продажу банківських металів всіх банків України, які розміщують цю інформацію на порталі Finance.ua.

Банки в джерелах прив’язані до міст і регіонів (областей України), що дає можливість після обробки отримувати вибірки даних у певних містах/регіонах України, розраховувати власні інтегральні показники.

Для кожного Банку у джерелах вказано контактний номер телефону, адресу, місто, регіон і посилання на повний опис організації в нашому «Довіднику організацій».

Для зменшення обсягу даних джерел метали, міста, регіони і типи організацій представлені у джерелі індексами. Довідники, що задають відповідність індексів, які використовуються, їх повним назвам, також містяться в джерелах даних.

Адреси джерел цін готівкових банківських металів:

!

Єдиною та обов’язковою вимогою для використання даного сервісу є наявність посилання на FІNANCE.UA, з гіперпосиланням на сторінку https://finance.ua/ru/metals, не закритого для індексації пошуковими системами.

В Контексті Finance.ua